Zondagochtend 19 januari 2025
Kantine en zaal sporthal de Fluit
2e gezamenlijke trainersbijeenkomst cmv, jeugd en senioren
Een 2e gezamenlijke trainersbijeenkomst voor alle trainers van alle niveaus binnen Volevo om voor het 2e deel van het seizoen afspraken duidelijk te hebben en 3 clinics. Bij de clinics krijg je informatie hoe je een training opbouwt, hoe je spelers kunt leren (beter) te smashen op alle niveaus en hoe je video-analyse tijdens de training kunt inzetten. Dit alles verzorgd door onze eigen trainers van Volevo.
09:45-10:00: Inloop
10:00-10:15: Welkom en doelstellingen Technisch plan voor 2e seizoenshelft. Rutger, bestuurslid Volleybal en trainer MA1
10:15-11:00: Zaal: Hoe bouw ik een training op? Dennis, trainer D3
11:00-11:15 Pauze
11:15-12:00 Zaal: Leren aanvallen van cmv tot divisieniveau. Berry, trainer C1-2 en Ron, trainer H1 en MA1
12:00-12:45 Zaal: Do’s and don’ts van video-analyse tijdens de training. Sergiu, trainer D1 en club professional
We hopen jullie allemaal te zien op deze 2e gezamenlijke seizoenstart. Deze keer is het verzoek om in trainingskleding te komen, aangezien een deel van jullie zelf aan de trainingen deelnemen. Graag aanmelden via deze link. .